Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Парламентські жертвоприношення, або Я проти позбавлення депутатів-регіоналів мандатів

[10:36 07 марта 2013 года ] [ Українська правда, 7 березня 2013 ]

Є в регіоналів один своєрідний почерк: у принципових для них справах — віддавати на відкуп власну жертовну вівцю.

Їм здається, що так вони дуже вміло маніпулюють громадською думкою, мають незламний аргумент у дискусіях з опонентами. Мовляв, а ось які ми правильні та справедливі, про які репресії ви говорите.

Цього разу жертвою “регіональної справедливості” став такий собі Веревський.

Ритуальне жертвоприношення було здійснено холоднокровно та оперативно, аби з “чистою совістю” приступити до Власенка й відкрити узаконений доступ до диктатури в парламенті.

Не можна піддаватися на провокації влади. Не можна приймати її правила гри. Це має бути непорушним принципом для кожного, хто вступає з регіоналами в протистояння.

Треба прораховувати на кілька ходів уперед. Лише тоді можна передбачити їхню стратегію до кінця.

Намагання позбавити депутатських повноважень Власенка — це продуманий тактичний хід, кінцева мета якого — загнати в глухий кут не лише опозицію, а й власних кнопкодавів. Це ще одна можливість посилити свій контроль у країні.

Адже маючи у своєму багатому арсеналі ще й таку можливість тиску як “позбавлення депутатських повноважень”, можна не сумніватися у тому, що, для прикладу, коли у ВР ще раз постане питання про декриміналізацію статей, за якими засуджено Юлію Тимошенко, регіонали не дадуть уже жодного голосу.

Тому опозиція в жодному випадку не повинна піддаватися на цю провокацію.

Ми не повинні закликати до позбавлення мандатів депутатів-регіоналів у відповідь. Адже тоді фактично самі “легалізуємо” дії влади й дозволимо створити небезпечний прецедент.

Знаючи логіку стратегів із Банкової, можна не сумніватися, що вони тільки на це й чекають.

Народних депутатів, так само як мерів, — обрано людьми. І їхні дії, за винятком криміналу, мають оцінювати лише виборці, а не суди за вказівкою Банкової.

І якщо єдиний спосіб протистояти регіоналам — це блокування парламенту, треба стояти до кінця. І блокувати, доки режим не відречеться від ідеї забирати в неугодних мандати, навіть якщо постане питання дострокових виборів.

Бо ці вибори, насправді, найбільш невигідні саме регіоналам. Вони далеко не впевнені у власних силах, і недарма намагаються вже зараз підсилити свої позиції в нестабільних регіонах.

Ось, наприклад, одне зі свідчень цьому: недавнє призначення очільником Львівської ОДА прокурора, ймовірне завдання якого — завдання, з яким не справився попередник — не допустити тотальної перемоги опозиційних кандидатів на Львівщині, як у жовтні 2012 року.

Роман ІЛИК, народний депутат, лідер Львівської “Батьківщини”

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.