Така необхідність, на думку дослідників, виникла через те, що багато користувачів соціальних мереж з часом шкодують, що поставили певні фотографії у ситуаціях, за які пізніше їм соромно.
Професор Міхаель Бакс викладає інформаційну безпеку в університеті Саанланд. На його думку більшість користувачів таких сайтів як Facebook, виставляють свої фото в день, коли приєдналися до мережі, і забувають про них. Такі фото залишаються там на довший час і можуть пізніше спричинитися до ускладнень у житті користувача:
“Багато людей долучаються до мереж під тиском оточення своїх друзів. Вони завантажують різні фото у перший день і залишаються в мережі ніби оголеними”.
Нове програмування називається X-Pire і зможе заблокувати копіювання і оглядання електронних зображень.
Закодовані зображення були успішно розміщені винахідниками в таких мережах як Flickr та Facebook.
Нова програма має надійти у продаж вже наприкінці січня і коштуватиме 2 євро на місяць. Якщо власник перестає платити цю суму, то не зможе закодовувати нові зображення.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Что скажете, Аноним?
[21:37 18 апреля]
[11:48 18 апреля]
09:30 19 апреля
08:00 19 апреля
20:10 18 апреля
20:00 18 апреля
19:40 18 апреля
[13:45 05 апреля]
[07:15 31 марта]
[21:50 30 марта]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.